O nas

Pracownicy Biura Rachunkowego „MK”
tworzą wykwalifikowany i doświadczony zespół!

 
Marta Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse. Pracownik Katedry Inwestycji i Rynków Kapitałowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doradca podatkowy – wpis nr 12141, świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 3118/97.
Autorka licznych publikacji dotyczących głównie opodatkowania. Prowadzi ćwiczenia, wykłady, seminaria magisterskie i doktoranckie, realizowane na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, podyplomowych, doktoranckich i MBA, w tym z opodatkowania dla specjalności ACCA.
dr hab. Marta Kluzek,
prof. UEP
tel. 602155660
m.kluzek@biuro-mk.pl
Recenzentka artykułów naukowych dla Journal of Business Economics and Management i Journal of Organizational Change Management oraz artykułów i monografii w języku polskim.
Współpracuje jako ekspert z Agencją Wykonawczą ds. Badań Naukowych Komisji Europejskiej.Paulina Paulina Panert
tel. 666 087 854
p.panert@biuro-mk.pl
Anna Anna Hausler
tel. 61 825-82-31
kontakt@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Posiada Certyfikat Głównego Księgowego. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.
Anna Anna Mikołajska
tel. 61 825-82-31
a.mikolajska@biuro-mk.pl
Alicja Alicja Flisikowska
tel. 61 825-82-31
a.flisikowska@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Ekonomii na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności bankowość.
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na wydziale Zarządzania na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie studiów I stopnia w specjalności Komunikacja w biznesie, a II stopnia w specjalności Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami.
Studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość UEP, uzyskany dyplom Business English Certificate. Posiada Certyfikat Głównego Księgowego.
Aneta Aneta Marciniak
tel. 61 825-82-31
kontakt@biuro-mk.pl
Natalia Natalia Rydzaj
tel. 61 825-82-31
n.rydzaj@biuro-mk.pl
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na wydziale Finansów i Bankowości I stopnia. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Posiada Certyfikat Głównego Księgowego.
Karolina Karolina Janicka
tel. 694 447 322
k.janicka@biuro-mk.pl
Anna Anna Polaczyk
tel. 694 447 322
a.polaczyk@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Posiada dyplomy: Specjalista ds. Wynagrodzeń, Główny Księgowy, Business English Certificate. Ukończona Akademia kadrowo-płacowa Moniki Smulewicz. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.
Dominika Dominika Świtek
tel. 61 825-82-31
kontakt@biuro-mk.pl
Monika Monika Czajka
tel. 666 087 854
m.czajka@biuro-mk.pl
Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu w specjalności finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Magister Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finansów UG oraz Podatki i Skarbowość UEP. Posiada Certyfikat Głównego Księgowego Stowarzyszenia Księgowych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne (Certyfikat Księgowy) Ministra Finansów.
Oliwia Oliwia Roszak
tel. 61 825-82-31
o.roszak@biuro-mk.pl
Marta Marta Michałowska
tel. 61 825-82-31
m.michalowska@biuro-mk.pl
Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość studiów I stopnia w specjalności rachunkowość. Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość studiów I stopnia w specjalności rachunkowość.